Ako to funguje

Dámske fitko a náš cieľ
Zameriavame sa na špeciálne požiadavky a potreby žien. Cieľom je motivovať ženy v každom veku k športu a zdravému stravovaniu. Dosiahnuť vytýčené ciele, zbaviť sa bolesti a zdravotných problémov, alebo sa jednoducho starať o seba a svoje telo veď, šport nie je žiaden luxus.  Kruhový tréning môže byť tou správnou voľbou. Naším cieľom je vytvoriť priateľskú a uvoľnenú atmosféru, v ktorej si ženy môžu zatrénovať neďaleko svojho bydliska, alebo pracoviska, pričom nepotrebujú žiadne špeciálne vedomosti a ani veľké skúsenosti so športom. Chceme, aby sa v športovom klube cítili nadmieru spokojne a tešilo ich prísť znova. Snažíme sa usmerniť všetky ženy a povzbudiť ich, ako možno týmto jedinečným 30-minútovým kruhovým tréningom, 2 až 3- krát týždenne úspešne dosiahnuť svoje individuálne športové a zdravotné ciele.

Základom tréningovej koncepcie je 30-minútový tréning do kruhu, vyvinutý tak, aby sa precvičili všetky hlavné svalové a problémové partie.
Klientky striedajú stroje a medzistanovištia v 40 sekundových intervaloch a za 30 minút sa stihnú otočiť trikrát.

30 minútový kruhový tréning sa skladá z 5 dôležitých fáz:

  • zahrievacia fáza
  • silový tréning
  • kondičný tréning
  • fáza vychladzujúca
  • strečing.

Napriek tomu, že pre mnohé ženy šport dosiaľ samozrejmosťou nebol, lebo majú svoje zamestnanie, veľa práce okolo detí, domácnosti a rodiny, nezostáva im veľa času na šport,

A PRÁVE PRETO JE TU IVIGYM - MIESTO PRE JEDINEČNÝCH!

 

Video - takto to u nás funguje aj naďalej.

Rezervujte si Váš termín na skúšobný kruhový tréning  ZDARMA