Meninový tréning pre Janky 25.8.2016

Zvodné rytmy, rozvlnené boky, podmanivá hudba... nie, kvôli tomu netreba čakať až na dovolenku. Odstrihnite sa od rozbitého pracovného režimu a príďte k nám do fitka, práve dolaďujeme sexy krivky. Dámske fitko ponúka v príjemne klimatizovanom prostredí rozmanité druhy cvičení pre ženy.
Dbajte o seba v akejkoľvek fáze života.

Janky - vedeli ste, že nositeľky mena Jana sú veľmi citlivé a pôvabné ženy? Potrebujú mať v živote jasno a vždy musia niečo objavovať a hľadať. A my Janky sme sa tu tak v našom klube našli. Bez toho, aby sme o sebe dopredu vedeli. Je nás spolu 30. Ale zrejme to bude aj tým, že náš klub samotný nesie toto meno spolu s majiteľkou. A to je tá, čo neustále objavuje dušu bytostí a vecí,  neustále ju láka nejaká diskotéka a má bláznivé nápady.

A preto vás pri príležitosti našich menín pozývame na meninový intenzívny tréning vo štvrtok 25.8.2016 o 18:00 hod.

Téma: srdiečkové Janky. Srdiečkový úbor je vítaný a na každú Janku čaká malé prekvapko a spoločné posedenie.

 

   

    

A tu je naša nová srdiečková meninová choreografia na Janky.

Udržujte sa vo forme aj počas leta

Zvyknete v lete úplne vypustiť cvičenie s odôvonením, že v lete cvičiť netreba? Pri vysokých horúčavách sa nám nechce ani len zdvihnúť zo stoličky. My však nezostávame ľahostajné a neprestávame cvičiť aj keď teplomer ukazuje teplotu na letnú siestu. Všade samé plavky a pekné telá. Tie vedia naštartovať. No tak ako ste na tom? Chválite sa svojimi fotkami? Alebo radšej ukazujete pamiatky, deti, vnúčatá a všetkých okrem seba? No, ruku na srdce!

Zdvihnite sa teda zo stoličky a doprajte si trochu adrenalínu.  Zacvičte si počas leta ráno, alebo večer. Naša telocvičňa je príjemne klimatizovaná a dokonca vás aj osvieži. Otočte závisť vo svoj prospech a verte tomu, že ak chcete, môžete. Náš kruhový tréning vám pomôže udržať sa vo forme aj v lete.

Sme tu pre vás.