Kruhový tréning aj v decembri

Fitko pre ženy a kruhový tréning pre ženy

Viem, december je peklo. Pod maskou pouličnej vianočnej romantiky sa skrývajú len zhony a stresy. Náš režim dostáva zabrať. Tri týždne nestíhame ani jesť a potom za pár dní natlačíme do seba celú špajzu. December by sa mohol volať aj boh CELULITÍDA so ženou bohyňou Kapustnicou a detičkami Medovníčkami. A január? Ten by sa volal Boh klamstiev, keby taký existoval. Sľubuje, že všetko zmení, našu celulitídu, nabraté kilá, či pomaly krvnú skupinu. Ale zázraky existujú len tie, ktoré si sami spravíme.
Milé dámy, ste dôležité rovnako ako výzdoba, nákupy, darčeky, plány. Len vy máte moc zmeniť, či pri štedrovečernom stole bude sedieť elegantná kočka v kondičke, alebo vyšťavená gazdiná. Uvidíte, že ak si na seba nájdete ten čas, všetko ostatné vám pôjde lepšie a rýchlejšie.

Ak ste si cvičenie užívali doteraz, neprestávajte, udržanie postavy a kondičky vás stojí menej energie než začínať odznovu. A ak plánujete znovu začať, nečakajte na január, môžte sa cítiť skvelo už pod stromčekom.
Čakáme vás aj v decembri!

                              

Pozvánka na Mikulášsky intenzívny tréning

Milé dámy,

pozývame vás na náš už tradičný Mikulášsky kruhový tréning v sobotu 10.12.2016 od 9:30-10:30 hod. Cvičiť môžete v tématickom úbore a po tréningu si dáme mikulášsky drink a pôjdeme spoločne tak trochu netradične na vianočné trhy.

Cvičiť sa bude ak bude aspoň 10 prihlásených. Vstup je 3 Eur pre členky a 5 Eur pre nečlenky. Prihláste a zapíšte sa na zoznam.

                 

Fit krivky pre každú z vás

Neveríme na zázračné prístroje ani na tajomné diéty a nesľúbime vám nemožné. Náš prístup k vám znamená pravdivosť, absenciu falošných úsmevov a ľudský prístup.

Je jedno, či máte 25 alebo 65 rokov
…rovnako ako je jedno, či vážite 44 alebo 104 kg. Výhodou je, že:

1. Cvičíte iba tridsať minút 3-4 krát do týždňa. Nemusíte sa objednávať, môžete prísť v ľubovoľnom čase a kedykoľvek sa pripojiť k ostatným.
2. Ste v klubovej atmosfére a vo výhradne ženskom prostredí.
3. Posilňujete na strojoch bez klasických závaží, ktoré treba vymieňať. Pracujú na báze hydraulického odporu a sú prispôsobené ženským telesným danostiam.
4. Nie ste odkázaná sama na seba, trénerka vám poradí.
5. Cvičenie prispôsobíte svojmu veku, zdravotnému stavu. Nemusí vás odradiť slabá kondícia ani niekoľko kíl navyše.