Kruhový tréning a kurz chudnutia

Fitko pre ženy v Bratisave.

Základné princípy zdravého životného štýlu sú: zdravá strava-pohybová aktivita-psychická pohoda, za ktorými si v našom klube stojíme. Základom je uvedomiť si, že jedno bez druhého a tretieho nebude fungovať. Predsa každá dobrá zmena sa na nás aj dobre odzrkadlí.
Tak čo vy na to? Neváhajte a rezervujte si ihneď váš skúšobný kruhový tréning zdarma a dozviete sa všetko potrebné ako na to! Pomôžeme vám!

Turbodeň v dámskom fitku

Dámske fitko  a Novoročný kurz chudnutia

Chcela by som – to neznamená nič, chcem – to robí divy.
Začíname 3 mesačný Kurz znižovania nadváhy. Naučíme sa, ako meniť stravovacie návyky tak, aby sa stali pre každú vlastnými, naučíme sa myslieť tak, aby sme prerušili bludný kruh diét a prejedania sa. Do jedálnička zaradíme racionálne potraviny a spoločne sa podporíme v tom, aby každá jedla v pravidelných intervaloch, čo je azda najťažšie.
Samozrejme treba zvýšiť pohybové aktivity, pravidelne chodiť cvičiť do fitka a pridať vo svojom bežnom dennom režime pohyb, ktorý nám bude pomáhať zbavovať sa za roky nazbieraného tuku, ktorý sa ukladá práve tam, kde ho nechceme.
Na Infovečeri si spoločne prebrieme techniky sebakontroly, ktoré zahŕňajú sebapozorovanie, aby sme zistili chyby pri jedení, pitnom režime a najrôznejších „nástrahách“ s ktorými dennodenne prichádzame do styku.
Vytvoríme si plán, ako zvládnuť a usmiať sa „pokušeniam“, ktorým sa ťažko odoláva. Budeme pravidelne vyhodnocovať úbytky na váhe, centimetroch, pomere tuku a svalov a najúspešnejšie „bojovníčky s kilami“ dostanú malé prekvapenie.
Vykročme spoločne na trojmesačný maratón čím urobíme jednoznačne jedno vážne rozhodnutie v duchu hesla Chcela by som – to neznamená nič, chcem – to robí divy a to si zaslúži poriadny potlesk a samé budeme prekvapené, aké budeme zrazu hrdé na svoje krivky.
Pridať sa oplatí. Prečo? 5 najúspešnejších oceníme.
Infovečer 20.1.2017 o 18 hod. 
 

Kruhový tréning a dámske fitko 

Je fajn, že ste sa dostali až sem.
Znamená to , že ste sa rozhodli urobiť niečo pre svoje telo.
Zmeniť svoj životný štýl a schudnúť pár prebytočných kilečiek. Nečakajte však žiadny trik na rýchle chudnutie s následným jojo efektom. Základné princípy zdravého životného štýlu sú : zdravá strava-pohybová aktivita-psychická pohoda, za ktorými si v našom klube stojíme.
Základom je uvedomiť si, že jedno bez druhého a tretieho nebude fungovať.
Predsa každá dobrá zmena sa na nás aj dobre odzrkadlí. Tak čo vy na to? Neváhajte a rezervujte si ihneď váš skúšobný kruhový tréning zdarma
a dozviete sa všetko potrebné ako na to! Pomôžeme vám!     

Takto začíname rok 2017.

Fitko pre ženy a kruhový tréning

Ach, zase tá zima! Mnohé z nás určite už teraz frflú. Nielenže začína obdobie, kedy budeme tráviť čas pri televízore, ale začína nám aj čas, kedy náš imunitný systém nebude v 100% stave.
Ak teda nechceme stráviť väčšinu zimy na PN a pod perinou, bude potrebné, aby sme sa aj teraz neprestali hýbať. Ale naozaj cvičiť, nielen hovoriť, že sa do toho pustíme. Treba myslieť na to, že začne čas jedenia, nehýbania sa. Postačí vám aj cvičenie doma. Nie je nutné, aby sme zakaždým cestovali niekoľko kilometrov len kvôli tomu, aby ste si na hodinku – dve zacvičili. Môžeme cvičiť aj doma. Hlavne sa hýbať!

Vďaka tomu, že začneme cvičiť už v predstihu, nebudeme musieť po Vianociach kupovať nové nohavice, pretože tie staré nám budú malé. Poučme sa z predchádzajúceho obdobia a prežime lenivé zimné dni v pohybe. Nenechajme sa odradiť sychravým počasím, je to najlepšie obdobie na zmenu a cvičenie…

Je tu január a my začíname znova. Zhadzujeme kalórie, zlepšujeme kondíciu a tešíme sa z pohybu a sme hrdé na svoje krivky.

Pozývame vás na INFOVEČER na tému: pohyb-zdravie-krása. Dozviete sa všetko o tom, ako sa správne stravovať a cvičiť, ako sa starať o svoju krásu z vnútra a z vonku. Začíname 3 mesačný kurz zdravého pohybu a chudnutia a 5 najlepších odmeníme.

Tešíme sa na vás!